(068) 545-23-32 8:00 - 22:00
RU

Cesky porcelan

Знаменитий чеський бренд фарфорового посуду Дуби веде свою історію з 1864 року і був заснований Антоном Чинкель. У 1864-му році він придбав будинок, який знаходився на вулиці "Товані" в місті Дуби. Даний будинок був перебудований і в ньому почалося виробництво майоліки. У 1885-му році дане підприємство перейшло в руки компанії під назвою O. C. Teuchert, яка почала виробництво порцелянових виробів в стилі рококо з так званим «цибульним орнаментом». Виробництво даної компанії придбало неймовірний успіх і привернуло інтерес великої кількості покупців. Саме тоді на ринку вперше з'явився порцеляновий столовий посуд з синім цибульним візерунком.

Сьогодні торгова марка носить назву "Cеsky Роrcelan - Дуби", є партнером Royal Dux Bohemia і продовжує традицій виробництва декоративного рококо порцеляни, що бере свій початок в XIX столітті. Кількість деталей з традиційним «цибульним орнаментом» від цієї торгової марки складає цілих 660 форми.

Дана компанія, яка виробляє посуд з високоякісного фарфору, використовує спеціальну технологію випалу. Завдяки цього столові предмети і аксесуари з порцеляни виходять міцними, а візерунки і розпису на них не стираються і не тьмяніють. В даний час тільки фарфор з синім цибульним візерунком, вироблений торговою маркою Дуби, вважається справжнім.


2019-2021 © PanDim.com.ua