Дровокол кінетичний Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 представляє собою високоефективне рішення для швидкого та безпечного розколювання дров. З габаритами 127x34x78 см, цей інструмент ідеально підходить для використання в домогосподарствах, надаючи користувачам зручність та надійність у роботі.
Оснащений інноваційною кінетичною технологією, Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 забезпечує значно швидше розколювання деревини порівняно з традиційними гідравлічними дровоколами. Кінетична енергія дозволяє миттєво передавати силу на колоду, забезпечуючи її ефективний розкол на поліна необхідного розміру. Такий метод значно скорочує час роботи та підвищує продуктивність заготівлі дров.
Продукт розроблено з урахуванням високих стандартів безпеки та довговічності. Завдяки компактним розмірам і простоті в експлуатації, дровокол може бути легко переміщений та зберіганий у необхідному місці. Окрім того, його конструкція гарантує стабільність під час роботи, мінімізуючи ризик небезпечних ситуацій.
Переваги, які роблять KS 8TKE 52/35 вартою покупки:
- Дровокол на кінетичній основі вирізняється здатністю швидко розбивати колоди за час до 2 секунд. Користувачеві потрібно лише активувати важіль, а подальшу роботу обладнання буде здійснено автоматично.
- Дровоколи бренду «Könner & Söhnen» оснащені ефективними та екологічно безпечними електродвигунами, що забезпечують високу продуктивність при низькому впливі на навколишнє середовище.
- Колун виготовлений із міцної загартованої сталі, інтегрованої у конструкцію рами, що гарантує високу стійкість до навантажень та здатність ефективно обробляти колоди будь-якого типу, від сухих до вологих.
- Дворучне управління підвищує рівень безпеки для оператора.
- Кнопка негайної зупинки на двигуні сприяє додатковому захисту під час експлуатації, дозволяючи швидко вимкнути дровокол у випадку аварійної ситуації.
- Захисний бар'єр KS 8T-PC захищає користувача від випадкового вилету осколків деревини та інших частин під час розколювання.
- Підставка для деревини KS 8-15Table полегшує процес обробки, утримуючи розколені дрова на оптимальній висоті для роботи.
- До кожного дровокола додається комплект захисту, включаючи окуляри з полікарбонату та захисні рукавички.
- Завдяки наявності коліс, дровокол легко переміщати по будь-якій поверхні, включно з щебінкою або грунтом, що робить його максимально мобільним.
- Кожен дровокол може бути оснащений додатковими аксесуарами для підвищення зручності та ефективності роботи.
Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 підходить для розколювання колод довжиною до 52 см і діаметром до 35 см, що робить його універсальним варіантом для обробки різних типів деревини, включаючи як суху, так і вологу. Така універсальність забезпечує користувачам гнучкість у виборі матеріалу для розколювання, адаптуючись до різноманітних потреб і умов роботи.
Вирізняючись своєю надійністю, продуктивністю та безпекою, кінетичний дровокол Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 є відмінним вибором для тих, хто шукає ефективне та зручне рішення для заготівлі дров в домашніх умовах. Його висока ефективність, сполучена з легкістю використання, робить процес заготівлі дров швидким і безпечним.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця! Просимо вибачення, якщо саме це сталось з Вашим замовленням - зв'яжіться з нами і ми виправимо опис.
- Новою Поштою по Україні
- Адресна доставка по Україні
- Накладений платіж
- Оплата Online (Visa/MasterCard)
- На Карту-Рахунок
- Безготівкова оплата з ПДВ
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів
- Гарантія з сервісами по Україні